Kategorie

Informace

Nejprodávanější produkty

Categories

Ukončení řady růžových prvků
    Novinky
Ukončení řady růžových prvků
Růžová řada tu s námi byla od začátku, nyní je čas se s ní rozloučit. Využijte možnosti objednat si růžové prvky ze skladových zásob!

Tak a je to oficiální, užili jsme si s nimi spoustu zábavy, ale vše má někdy svůj konec. Byla ukončena výroba růžových nafukovacích prvků značky AirTrack Factory, které právě postupně mizí i z naší nabídky. Zůstávají jen poslední kusy na našem skladě a na centrálním skladě AirTrack Factory v Holandsku. Pokud jste právě po AirFlooru nebo AirBoardu v této barvě pokukovali, využijte příležitosti, dokud jsou dostupné

Vše začalo skoro před deseti lety dvěma barvami - modrou a růžovou. Pak se přidala kombinace žluté a černé - barva Spark, která se brzy stala nejoblíbenější barvou malých nafukovacích prvků. A teď přišel čas se tedy s jednou z nejstarších barevných kombinací rozloučit.

Momentálně již není dostupný AirBlock v růžové barvě, máme ale ještě pár AirBordů, AirFloorů Home i Home XL, a taktéž AirBeam 3 m i 5 m (k 19. 1. 2023, neaktualizováno).

Určitě nás čeká ještě spousta skvělých proměn, nových produktů a jejich barevných provedení. A teď si na poslední chvíli můžete pořídit malé prvky v růžové barvě a doplnit si svou sestavu nebo zkrátka mít něco exkluzivního!