AirTrack TakeOff Set Complete

ATF0059

AirTrack Factory

Sada AirTrack TakeOff Complete je kompletní vybavení pro vaši tělocvičnu. Obsahuje kromě AirBoxu a AirTracků s TakeOff válcem také AirIncline. Pro cenovou nabídku nás prosím kontaktujte.

Více informací

Zvolené množství není skladem - delší doba dodání

Více informací

Díky měkkému a skákacímu povrchu se děti budou moci snáze učit novým gymnastickým prvkům. Pomocí pevných suchých zipů lze všechny jednotlivé díly umístit a spojit tak, aby vytvořily měkkou klenbu, schody, sklon nebo skákací podložku. Díky lehkým a modulárním částem mohou malí sportovci snadno nastavit a upravit TakeOff Set sami!

Sada nabízí díky TakeOff válci bezpečnou a zábavnou alternativu pro minitrampolínu. Je to skvělý nástroj k cvičení gymnastiky ale může nabídnout i nový rozměr pro dodgeball, basketbal, volejbal a další! Skvělé pro školy, trampolínové parky nebo rekreační sporty.

Materiál je v souladu s nařízením REACH (neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky)

Výchozí složení AirTrack TakeOff Complete setu obsahuje: 2 ks AirTrack P3 8 m x 2 m P3, 2x AirRoll TakeOff modrý, AirBox Set, AirBox Mounting Kit (upevňovací sada), AirIncline, AirRoll stabilizátor, tlakoměr, Hikoki pumpu, OV10 pumpu, transportní obaly.

Složení setu lze upravit na míru - ať už změnit délku či šířku AirTracků, nebo přidat či ubrat některé prvky. Pro cenovou nabídku a dodací podmínky nás prosím kontaktujte.

7 dalších produktů v této kategorii: