Na doma

Na doma

Představujeme Vám naši prémiovou řadu produktů značky AirTrack Factory pro cvičení doma či pro menší kluby a tělocvičny. Při vývoji této řady bylo maximálně dbáno na design, funkčnost a trvanlivost produktů, abyste na nich mohli cvičit roky. Na AirFloor Home a AirFloor Home XL máte proto od nás prodlouženou záruku 5 let.

 

Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, stejně jako naše velké AirTracky, protože i vy si zasloužíte tento komfort. Materiály od našich prověřených dodavatelů jsou zdravotně nezávadné a v souladu s nařízením REACH. Využíváme vlastní speciální materiál Sports DWF, který poskytuje perfektní odraz pro všechny vaše cviky. Díky tomu, že naše AirTracky jsou 100% rovné a prochází dvojitou kontrolou kvality, se můžete spolehnout, že vás při cvičení nikdy nezklamou.

 

Precizní zpracování každého nafukovacího prvku i doplňků je benefitem, který Vám bude přinášet radost ze cvičení každý den. Navíc díky suchým zipům po celém obvodu u AirFloorů jsou prvky vzájemně kombinovatelné a lze je propojit, poskládat na sebe či za sebe a užít si tak ještě více zábavy než dříve!

Je zde 25 produktů.

Zobrazuji 1-20 of 25 item(s)
  • Registrace

Registrace nového účtu

Máte již u nás účet?
Přihlaste se nebo si obnovte heslo