Často kladené dotazy - FAQ

Na této stránce najdete nejčastější dotazy, které dostáváme od vás, našich zákazníků. Pokud zde nenajdete odpovědi, které hledáte, prosím neváhejte nás kontaktovat emailem na nebo telefonicky. Můžete si také přečíst stránku s bezpečnostními pokyny.

Můžu si někde vaše AirTracky prohlédnout či vyzkoušet?

Náš AirTrack P2 o velikosti 12 x 2 m si můžete vyzkoušet u našeho partnera JojoGym v Dobřichovicích u Prahy. Je to skvělá tělocvična, kam můžete přijít na otevřené hodiny pro veřejnost a skákat, jak se vám zlíbí :)

Dále se po dohodě můžete zastavit v naší partnerské tělocvičně v Brně-Komárově, kde Vám rádi předvedeme náš demo AirTrack P3 10 x 2 m, AirTrack tréninkový set nebo AirIncline. Ozvěte se nám!

Půjčujete nebo pronajímáte AirTracky?

Ano, zapůjčit nebo pronajmout si AirTrack od nás je možné. Prosím kontaktujte nás pro individuální nabídku.

Jak dlouho trvá nafouknutí AirProduktu?

Velké objekty: Většina AirProduktů nafouknete díky našim výkonným pumpám do 4 minut. AirTrack P2 o rozměrech 12 x 2 m nafouknete pumpou HiKoki za 2½ minuty.

Malé objekty a produkty pro domácí použití: Za použití nožní pumpy nafouknete tyto produkty během několika minut. Ještě rychleji můžete AirProdukty nafouknout pomocí naší elektrické pumpy OV10!

Malé gymnastky cvičí na AirTracku

Je možné AirProdukt poškodit přílišným nafouknutím?

Ne, tak vysokého tlaku, aby došlo k poškození AirProduktu, není možné dosáhnout s pumpami, které dodáváme. Nepoužívejte k nafukování AirProduktů žádné jiné pumpy nebo kompresory než dodává AirTrack Factory a její distributoři.

24 hodin po nafouknutí je AirTrack měkký. Je to v pořádku?

AirTracky nejsou určené pro udržení tlaku po delší dobu, např. přes noc. Změny teplot a počasí mají vliv na tlak uvnitř AirProduktu. Zkontrolujte, že tlak AirProduktu odpovídá Vašim potřebám před každým tréninkem. Pokud se přes noc AirTrack trochu vyfoukne, není to tedy důvod k reklamaci. Zároveň, pokud máte více AirProduktů, je možné, že některý drží tlak vzduchu déle některý kratší dobu - i to je v pořádku. Není možné zajistit, aby vzduchotěsnost byla stejná u každého produktu. Máte-li pochybnosti, kontaktujte nás pro odborné posouzení.

Jaká je životnost vašich produktů?

To samozřejmě závisí na tom, jak jsou produkty používány a jak často. Běžná životnost je 7 a více let.

Jaké poskytujete záruky na své produkty?

Na všechny produkty s datem prodeje před 1.1.2020 a na produkty vyrobené před rokem 2020 poskytujeme 2letou záruku dle zákona. Na všechny produkty z nové edice 2020 a velké AirTracky s datem dodání po 1. 1. 2020 poskytujeme záruku 5 let. V případě poškození případ individuálně posoudíme a buďto Vám zdarma zašleme materiál pro opravu spolu s návodem, nebo přijedeme opravu zajistit osobně.

Když AirProdukt uchází, můžete nám pomoci?

Předně prosím zkontrolujte, že všechny ventily jsou správně zavřené. Pokud ventil uchází, prosím kontaktujte nás. Dírka v povrchu nebo poškození lemu mohou způsobit unikání vzduchu z AirProduktu. Pro oba případy máme jednoduché a levné řešení. Nemusíte zasílat vybavení zpět k nám – my pošleme Vám sadu pro opravu AirProduktu, nebo Vám pomůžeme s jejím nákupem ve Vaší oblasti. Oprava pak netrvá déle než 10 minut.

Může zůstávat AirProdukt nafouknutý, nebo je potřeba jej po každém tréninku vyfouknout?

Všechny naše AirProdukty můžete klidně nechávat nafouknuté. Před dalším tréninkem je však vždy nutné tlak v AirProduktu zkontrolovat a případně pumpou dofouknout, protože malá ztráta tlaku je úplně normální. Některé menší a jednodušší AirProdukty, například AirRoll nebo AirIncline, si výborně drží tlak i po delší dobu, a tak je dofouknutí potřeba jen jednou za čas.

Jaký je rozdíl mezi těmito AirTracky a staršími Tumbling Tracky?

Nová generace AirTracků od AirTrack Factory je velice vzduchotěsná a tlak vzduchu ve vybavení lze snadno regulovat. Díky tomu nepotřebujete velkou a drahou pumpu, která dělá hodně hluku a ruší Váš trénink. Malá příruční pumpa stačí na nafouknutí i těch největších AirTracků během 4 minut. Mimo to, AirTrack napodobuje opravdovou gymnastickou podlahu (prostná) mnohem lépe, protože je rovnější.

  • Registrace

Registrace nového účtu

Máte již u nás účet?
Přihlaste se nebo si obnovte heslo