Informace

Nejprodávanější produkty

Categories

Workshopy akrobacie na míru

Vedete tým a potřebujete své svěřence naučit nějaké konkrétní akrobatické či gymnastické prvky? Chcete si vyzkoušet, jak se trénuje na našem AirTracku P3 10x2 m? Chtěli byste si osahat další vybavení? Rádi byste získali novou inspiraci, cviky a drily v oblasti akrobacie?

Pro skupiny a týmy nabízíme nyní workshopy akrobacie na míru přímo u vás ve vaší tělocvičně!

Přijedeme až k vám v dohodnutý termín a čas. Máte-li vlastní vybavení, můžete si zvolit workshop pouze s trenérem, nebo naopak přijedeme rádi i s naším demo vybavením, které vám také ochotně předvedeme a zodpovíme vaše dotazy.

Lektorka Mgr. Silvie Klimo

Silva je majitelkou Air-Track.cz a hlavní trenérkou brněnského sportovního týmu cheerleaders VSK Univerzita Brno Tigers již od roku 2008, má tedy za sebou, kromě nespočtu odborných sportovních kurzů, více než 12 let zkušeností s trénováním dětí všech věkových kategorií i dospělých. Rukama jí prošly doslova stovky dětí včetně úplných začátečníků. Sama začínala s akrobacií a cheerleadingem až v pozdějším věku, i přesto pak působila 4 roky v Českém národním týmu cheerleaders. Měla tu čest spolupracovat a čerpat znalosti a zkušenosti i od dalších skvělých trenérů teamgym, cheerleadingu, sportovní gymnastiky i parkouru z ČR i zahraničí.

Silvie Klimo - trenérka a instruktorka akrobacie

"Největší důraz kladu na správné provedení cviků už od úplného základu a prosazuji tzv. 3P systém, který klade důraz na techniku provedení (Practice - Perfection - Progression). Pokud se cviky provádí správně, vzniká minimální prostor pro zranění v daném momentě i v budoucnu a z dětí nám pak rostou spokojení a zdraví sportovci."

Kvalifikace:

 • Instruktor Fitness - rekvalifikační kurz
 • Trenér Cheerleadingu licence C, aktuálně zapsána na 1. kurz licence B
 • Trenér sportovní gymnastiky III. třídy

Komu jsou workshopy určeny?

Prakticky komukoliv, kdo se potřebuje naučit něco z akrobacie, nebo se chce v akrobacii zlepšit. Například:

 • taneční skupiny
 • mažoretky, roztleskávačky
 • cheerleaders
 • rekreační gymnastky a gymnasti
 • skupiny věnující se parkouru a freerunu
 • trenéři rekreační gymnastiky, instruktoři či učitelé

Pokud se chcete naučit nějaké akrobatické či gymnastické prvky a nevíte jak na to, třeba i úplně s akrobacií začínáte, nebo chcete zpestřit své tréninky něčím novým, získat nové nápady a inspiraci, máte v oddílu/týmu/skupině členy, kteří se už delší dobu trápí s nějakým konkrétním prvkem a hodil by se vám jiný pohled na věc, nebo třeba jen chcete zkrátka pro své svěřence udělat speciální soustředění, kde se naučí něco nového, určitě nám dejte vědět! Můžeme také pomoci trenérům a vedoucím s výukou správné techniky záchrany.

Co očekávat a jak to bude probíhat?

Domluvíme se předem:

 • na délce tréninku
 • termínu
 • počtu dětí
 • na čem potřebujete pracovat
 • jaké vybavení přivezeme

A pak už jen v dohodnutý termín a dobu dorazíme k vám :)

Kolik to stojí?

Jelikož naše workshopy jsou aktuálně novinkou, máme pro vás výhodnou cenu!

VÝHODNÁ ZAVÁDĚCÍ CENA: Praktický workshop 2 h - 1000 Kč vč. DPH, včetně zapůjčení AirTracku P3 10x2 m a dalších nafukovacích prvků. Doprava 5 Kč/km (vyjíždíme z Brna). Každá další hodina 500 Kč.

Doporučujeme maximálně 10 dětí v jedné lekci, aby byl čas věnovat se všem. Počet účastníků je však čistě na vás. Minimální délka workshopu jsou 2 hodiny. Workshopy jsou možné pouze ve vnitřních prostorách.

Napište nám email na info@air-track.cz nebo nám zavolejte na 608 972 784 :)

Reference

Co říkají ti, kteří si už workshop zažili na vlastní kůži?

"Ještě jednou děkuji za všechny za workshop, myslím, že dost věcí, které dnes zazněly, byly pro kluky opravdu "eye-opening". A taky to slyšeli i od někoho jiného než jen odemne. Moc si to chválili. Za mně jsem rád, že jsem se ve věcech které znám mohl utvrdit, ale hlavně mi to ukázalo, že některé věci u těch děcek opravdu zanedbávám."

- Stefan Chrenko, Pohybová akademie Kyjov

Záběry z workshopu v KyjověZáběry z workshopu v Kyjově