O AirTrack Factory

AirTrack Factory je světovou jedničkou mezi výrobci AirTracků. Díky více než 30letým zkušenostem s výrobou nafukovacích sportovních potřeb hrdě dodáváme AirTracky nejvyšší kvality, a přinášíme bezpečné a trvanlivé sportovní vybavení do tělocvičen po celém AirTrack Factory světě. Je naším posláním vyvíjet vybavení, které zajišťuje jak bezpečnost, tak zábavu, a umožňuje tak sportovcům dostat ze sebe to nejlepší. Neustále vylepšujeme stávající produkty a vyvíjíme nové ve spolupráci s trenéry a sportovci. Prostřednictvím naší celosvětové prodejní sítě udržujeme osobní kontakt s našimi zákazníky a vysokou úroveň služeb. Proto se AirTrack Factory stala špičkovou značkou ve vice než 50 zemích světa a na to jsme velmi pyšní. Zažijte radost a sebevědomí z tréninku na našem vybavení a zlepšujte se s AirTrack Factory!

Co jsou AirTracky?

Úplně laicky řečeno, AirTrack je své základní podobě je vlastně gumová nafukovací dráha. Kromě drah samozřejmě pod tento pojem řadíme i další AirProdukty – nafukovací válce AirRolly, šikmé roviny AirIncline, odrážecí prvky jako AirSpoty, AirBoardy a další. AirTracky se rychle stávají standartním vybavením v tělocvičnách po celém světě a není to náhodou. AirTracky jsou nejen bezpečné při odrazech i dopadech, 

AirTrack a AirBox při tréninku gymnastiky

ale jsou také na 99% vzduchotěsné, naprosto ploché a i 15metrový AirTrack se vyfouknutý vejde do jakéhokoliv auta! Podle tloušťky a tlaku může být AirTrack měkký téměř jako trampolína, hodně odrážet a být také měkčí pro dopady, nebo pevnější a rychlý jako gymnastická pružinová podlaha (a stále bezpečný pro dopady). AirTracky jsou úžasně tiché, velmi malé pro skladování a jejich rozložení je extrémně rychlé

Jedná se o skvělé vybavení pro širokou škálu sportů - od gymnastiky, přeš školní tělesnou výchovu až po parkour, od Kung-Fu po fyzioterapii. Každý si skvěle užije trénování na AirTracku a zlepšování svých dovedností!

 

AirTrack Factory v ČR

S firmou AirTrack Factory jsme navázali spolupráci v roce 2016, kdy nám dodali první AirTrack. Slovo dalo slovo a výsledkem bylo výhradní zastoupení pro Českou republiku. AirTrack Factory není jen výrobcem vybavení, tito lidé žijí pro své produkty, snaží se je dělat co nejlepší a pomáhat ostatním, aby jim AirTracky přinesly co největší užitek. Jsou pro nás obrovskou podporou a já věřím, že se nám daří jejich lásku k AirTrackům předávat dál našim zákazníkům v ČR.AirTrick - nafukovací plocha pro tricking

Do budoucna doufáme, že se nám podaří ve spolupráci s AirTrack Factory jednak dále šířit lásku ke gymnastickým a bojovým sportům a zlepšit podmínky pro jejich provozování v Česku. Každý den potkáváme v běžném životě či na sociálních sítích nové děti, které rády cvičí, skáčou a hýbou se. Milují učení nových prvků a to je úžasné! AirTracky jejich nadšení pomáhají jen zvětšovat. 

AirTracky v českém prostředí

AirTracky jsou díky svým vlastnostem perfektní pomůckou pro mnoho amatérských i profesionálních sportovců, ať už jsou to malé děti, které rády skáčou a cvičí doma, gymnastické kluby, cheerleadingové kluby, školy, parkourová centra a další. V naší zemi se bohužel nemůžeme chlubit nejmodernějšími tělocvičnami a spoustou peněz na nové vybavení a možná právě proto nám AirTracky mohou ve spoustě věcí velmi pomoct.

AirTrack Factory a program pro školy

Často se setkáváme s tím, že si menší gymnastické kluby nemohou dovolit pružinovou podlahu, nebo na ni nemají prostor. Pokud jste někdy skládali či rozkládali gymnastickou podlahu, víte, že to není vůbec jednoduché. Oproti tomu je nafouknutí a vyfouknutí AirTracku úplná hračka! Neopomeňme ani finanční stránku, kdy AirTrack vychází oproti tradiční pružinové podlaze opravdu výhodně.

Pro cheerleading jako nové sportovní odvětví je AirTrack naprostou záchranou, protože umožňuje trénovat bezpečně složitější prvky přímo tam, kde probíhají tréninky normálně – a to obvykle nebývá zrovna gymnastická hala, spíše klasická tělocvična s parketami.

Určitě jste už slyšeli o teenagerech, kteří nechtějí ve škole cvičit. Věříme, že zlepšením a modernizací programu hodin tělesné výchovy můžeme dosáhnout velkého zlepšení v této oblasti. Děti všech věků neuvěřitelně baví skákání na AirTracku a naše sety pro školy nabízejí mnoho různých využití.

Příkladů je mnoho a pokud si nejste jistí, zda by i Vám mohl AirTrack pomoci, neváhejte nám napsat. Rádi přijedeme a AirTrack Vám předvedeme přímo u Vás v tělocvičně.

Pro více informací o AirTrack Factory navštivte https://airtrackfactory.com/

  • Registrace

Registrace nového účtu

Máte již u nás účet?
Přihlaste se nebo si obnovte heslo