Dopadová žíněnka Airbag S

ATF0047

AirTrack Factory

Představujeme bezpečný dopadový systém pro malé i velké, který plnohodnotně nahradí dopadovou jámu s houbičkami! S možností regulace tvrdosti pomocí tlaku vytvoříte přesně takový dopad, jaký potřebujete pro nové prvky i pilování již zvládnutých triků

Více informací

na objednávku do 6 týdnů

107990 107 990 Kč S DPH

Zvolené množství není skladem - delší doba dodání

Více informací

Inovativní přenosný systém pro dopady z AirTracku i jiných náčiní, určený nejen pro gymnasty, ale také pro parkour, akrobaty, cheerleaders, kaskadéry apod. Perfektně využitelný místo klasické jámy s houbičkami a přitom stejně bezpečný.

Funguje na principu vzduchového polštáře, jehož tlak si jednoduše nastavíte podle potřeby. Tím vytvoříte měkčí či tvrdší povrch pro perfektní přistání. Po každém tréninku můžete AirBag snadno vyfouknout, sbalit a uklidit. Jeho nafouknutí zabere pár minut a můžete tak trénovat naprosto kdekoliv!

AirBag lze také vyrobit na míru přesně v rozměrech, jaké potřebujete. Vrchní saténový potah je možné také potisknout dle vašeho přání, například s logem vašeho klubu. Máte-li zájem o nabídku na potisk, prosím kontaktujte nás.

Doporučujeme, aby na AirBagu trénovala vždy jen jedna osoba s váhou do 110 kg pro zachování maximální bezpečnosti.

V ceně je Airbag, vrchní látkový obal s logem AirTrack Factory a pumpa.

Barva: černá

Váha: 80 kg 

Rozměry4 x 2,5 x 0,7 metrů

Rozměry ve vyfouknutém stavu: 1,20 x 0,8 x 0,8 metrů

Nafouknuto za: 3 minuty

Pumpa je součástí produktu.

13 dalších produktů v této kategorii: