Trackconnect

TrackConnect P1 pro AirFloor - 2 m

ATF0039
1 630,00 Kč S DPH
Doručení: 3 - 6 týdnů

Bezpečné spojení AirFloorů nebo AirFlooru a žíněnky o výšce max 15 cm - gumový pás se suchými zipy (sameček) a pěnová vložka. 1 ks = 2 m. Budete-li potřebovat speciální délku, neváhejte se nám ozvat, je možno vyrobit i na míru.

Šířka
Množství
na objednávku do 6 týdnů
  Bezpečná platba online

Všechny online platby zajišťuje platební brána Gopay

  Rychlé doručení

Zboží skladem expedujeme obratem a doručujeme do 1-2 dnů

  Záruka 5 let

Dbáme na kvalitu, a proto na všechny AirTracky poskytujeme záruku 5 let

visa

Lze používat samostatně nebo s pěnovou vložkou, která zajistí, že mezi AirTracky nezůstane žádná mezera. TrackConnect s pěnou Je vhodný pro připojení více AirFloorů k sobě i spojení např. s doskokovou žíněnkou (má-li příslušný suchý zip). Je to bezpečné řešení pro všechny případy, i tam kde dochází k odrazům či dopadům. Díky tomu, že mezi žíněnkami není žádná mezera, může se sportovec více soustředit na prováděné prvky. Zároveň tím předcházíme možnému zranění.

TrackConnect P1 bez pěny je možné využít na místech, kde nedochází k odrazům či dopadům a je pouze potřeba spojit AirFloor s jiným prvkem či AirFloorem.

Pěna je součástí balení. 

Pro použití Trackconnectu musí být AirTrack vybaven na příslušném místě suchým zipem (samičkou). Suché zipy je možné na AirTrack připevnit i dodatečně, prodávají se zvlášť a je nutná odborná instalace. Proto nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám se vším pomůžeme.

Materiál je v souladu s nařízením REACH (neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky)

ATF0039
  • Registrace

Registrace nového účtu

Máte již u nás účet?
Přihlaste se nebo si obnovte heslo