AirTrack TakeOff Set Basic

AirTrack Factory

Sada AirTrack TakeOff je základní set určený pro školy pro hodiny tělesné výchovy, speciálně pak pro výuku obecné gymnastiky. Je dostupná v šíři 2,0 m nebo 2,8 m.

Více informací

na objednávku do 6 týdnů

98900 98 900 Kč S DPH

Zvolené množství není skladem - delší doba dodání

  • 2 m
  • 2,8 m

Více informací

AirTrack nabízí školám nové možnosti. Je skladný, takže nezabere moc místa, rychle připravený ke cvičení, všestranný a zábavný. Kromě výuky základů gymnastiky, které jsou součástí školních osnov, jej lze výborně využít i při rozcvičkách, nejrůznějších hrách i posilování.

TakeOff set je možné využívat s připojeným válcem či bez něj. Válec slouží jako trampolína nebo odrazový můstek - pomůže vám tedy s nácvikem přeskoku a možná budete překvapeni, jaké další prvky budou vaši žáci chtít na AirTracku s válcem vyzkoušet :)

Sada může nabídnout nový rozměr i pro dodgeball, basketbal, volejbal a další! Skvělé pro školy, trampolínové parky nebo rekreační sporty. AirTrack i s válcem je možné také vyrobit ve vašich barvách či s potiskem na míru.

Použitý materiál je v souladu s nařízením REACH (neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky).

Set AirTrack TakeOff Basic obsahuje: 8 m x 2 m P3 AirTrack, AirRoll TakeOff modrý, AirRoll stabilizátor, tlakoměr, Hikoki pumpu, OV10 pumpu, transportní obaly.

7 dalších produktů v této kategorii: