Dopadová žíněnka Airbag G

Představujeme bezpečný dopadový systém na míru pro malé i velké tělocvičny a haly, který plnohodnotně nahradí dopadovou jámu s houbičkami. S možností regulace tvrdosti pomocí tlaku vytvoříte přesně takový dopad, jaký potřebujete pro nové prvky i pilování již zvládnutých triků. 

Tento produkt se vyrábí pouze na míru - pro individuální nabídku nás prosím kontaktujte!

Množství
  Bezpečná platba online

Všechny online platby zajišťuje platební brána Gopay

  Rychlé doručení

Zboží skladem expedujeme obratem a doručujeme do 1-2 dnů

  Záruka 5 let

Dbáme na kvalitu, a proto na všechny AirTracky poskytujeme záruku 5 let

visa

Inovativní systém pro dopady z AirTracku, přeskoku i jiných náčiní, určený především pro gymnasty, ale také pro parkour, akrobaty, cheerleaders apod. Perfektně využitelný místo klasické jámy s houbičkami a přitom stejně bezpečný. Omyvatelný a dokonce i pratelný potah dělá AirBag G hygieničtější alternativou klasické dopadové jámě s molitanem.

Tento produkt se vyrábí pouze na míru - pro individuální nabídku nás prosím kontaktujte!

AirBag G má měkký pěnový povrch tvořený stretchovou žíněnkou a funguje na principu vzduchového polštáře, jehož tlak si jednoduše nastavíte podle potřeby. Tím vytvoříte měkčí či tvrdší povrch pro perfektní přistání. Systém kontroly tlaku Vás upozorní, pokud tlak uvnitř AirBagu bude příliš nízký pomocí světelného a případně i zvukového signálu. Pumpa musí být v provozu stále a po celou dobu, kdy je AirBag využíván.

Dostat se z pěnové jámy po dopadu může být docela náročné, zabere to spoustu sil a cenného času. V případe nafukovací dopadové jámy je však pro sportovce snadné vstát a odejít. Je to méně vyčerpávající a výsledkem jsou ušetřené síly, které využijete pro vyšší počet opakování prvků.

AirBag lze vyrobit na míru přesně v rozměrech, jaké potřebujete. Ukázky realizace velkého AirBagu ve špičkové gymnastické hale si můžete prohlédnout v obrázcích. Vrchní saténový potah je možné také potisknout dle vašeho přání, například s logem vašeho klubu či parku.

Unikátní vnitřní stavba AirBagu je však vhodná i pro trampolínové parky, kde najednou skáče více dětí. Rádi Vám na zašleme fotky realizací v zábavních parcích a sportovních centrech po celém světě, které firma AirTrack Factory již má za sebou.

  • Revoluční systém pro bezpečné dopady
  • Plně nahradí molitanovou jámu
  • Ušetříte za dokupování nových houbiček a už nikdy nebudete muset dopadovou jámu čistit
  • Možnost zabudovat do země či využívat nad zemí
  • Hygienické řešení s minimální údržbou - svrchní potah lze kdykoliv sejmout a vyprat
  • Žádný rozměr není problém
  • Pumpu lze také zabudovat do země či do speciálního boxu, čímž se minimalizuje hluk
  • Dodací doba 12 týdnů

Kontaktujte nás a my vám připravíme nezávaznou nabídku na míru.

Mohlo by Vás také zajímat

  • Registrace

Registrace nového účtu

Máte již u nás účet?
Přihlaste se nebo si obnovte heslo