AirTrack TakeOff Set - Plus

AirTrack TakeOff Set Plus

ATF0058
169 890,00 Kč S DPH
Doručení: 3 - 6 týdnů

Sada AirTrack Take Off je kombinací různých nafukovacích prvků, speciálně navržená pro využití ve školách při hodinách tělocviku. Je dostupná v šíři 2,0 m nebo 2,8 m.

Šířka
Množství
na objednávku do 6 týdnů
  Bezpečná platba online

Všechny online platby zajišťuje platební brána Gopay

  Rychlé doručení

Zboží skladem expedujeme obratem a doručujeme do 1-2 dnů

  Záruka 5 let

Dbáme na kvalitu, a proto na všechny AirTracky poskytujeme záruku 5 let

visa

Suché zipy a upínací popruhy umožňují bezpečně upevnit AirBox a AirRoll k AirTracku. Tato modularita vám poskytuje nekonečno variací, na kterých můžete provádět od jednoduchých zahřívacích skoků až po přemety!

AirTrack nabízí školám nové možnosti. Je skladný, takže nezabere moc místa, rychle připravený ke cvičení, všestranný a zábavný. Kromě výuky základů gymnastiky, které jsou součástí školních osnov, jej lze výborně využít i při rozcvičkách, nejrůznějších hrách i posilování.

TakeOff set Plus je možné využívat s připojeným válcem či bez něj, stejně tak můžete a nemusíte použít AirBox. Válec slouží jako trampolína nebo odrazový můstek - pomůže vám tedy s nácvikem přeskoku a možná budete překvapeni, jaké další prvky budou vaši žáci chtít na AirTracku s válcem vyzkoušet :) AirBox můžete rozdělit na jednotlivé bloky a použít jeden, dva nebo všechny tři, v jakémkoliv rozmístění - na sobě, za sebou s různými rozestupy, na AirTracku nebo mimo něj. Díky suchým zipům jej snadno připevníte pomocí dodatečných spojovacích prvků (nejsou součástí sady) i na gymnastický koberec.

Sada může nabídnout nový rozměr i pro dodgeball, basketbal, volejbal a další! Skvělé pro školy, trampolínové parky nebo rekreační sporty. AirTrack i s válcem je možné také vyrobit ve vašich barvách či s potiskem na míru.

Použitý materiál je v souladu s nařízením REACH (neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky).

Set AirTrack TakeOff Plus obsahuje: 8 m x 2 m P3 AirTrack, AirRoll TakeOff modrý, AirBox Set, AirBox Mounting Kit (upevňovací sada), AirRoll stabilizátor, tlakoměr, Hikoki pumpu, OV10 pumpu, transportní obaly.

Jak může vypadat využití TakeOff setu? Mrkněte na naše produktové video!

ATF0058
  • Registrace

Registrace nového účtu

Máte již u nás účet?
Přihlaste se nebo si obnovte heslo