AirTrack TakeOff Set Plus

AirTrack Factory

Sada AirTrack Take Off je kombinací různých nafukovacích prvků, speciálně navržená pro využití ve školách při hodinách tělocviku. Je dostupná v šíři 2,0 m nebo 2,8 m.

Více informací

na objednávku do 6 týdnů

131490 131 490 Kč S DPH

Zvolené množství není skladem - delší doba dodání

  • 2 m
  • 2,8 m

Více informací

Suché zipy a upínací popruhy umožňují bezpečně upevnit AirBox a AirRoll k AirTracku. Tato modularita vám poskytuje nekonečno variací, na kterých můžete provádět od jednoduchých zahřívacích skoků až po přemety!

AirTrack nabízí školám nové možnosti. Je skladný, takže nezabere moc místa, rychle připravený ke cvičení, všestranný a zábavný. Kromě výuky základů gymnastiky, které jsou součástí školních osnov, jej lze výborně využít i při rozcvičkách, nejrůznějších hrách i posilování.

TakeOff set Plus je možné využívat s připojeným válcem či bez něj, stejně tak můžete a nemusíte použít AirBox. Válec slouží jako trampolína nebo odrazový můstek - pomůže vám tedy s nácvikem přeskoku a možná budete překvapeni, jaké další prvky budou vaši žáci chtít na AirTracku s válcem vyzkoušet :) AirBox můžete rozdělit na jednotlivé bloky a použít jeden, dva nebo všechny tři, v jakémkoliv rozmístění - na sobě, za sebou s různými rozestupy, na AirTracku nebo mimo něj. Díky suchým zipům jej snadno připevníte pomocí dodatečných spojovacích prvků (nejsou součástí sady) i na gymnastický koberec.

Sada může nabídnout nový rozměr i pro dodgeball, basketbal, volejbal a další! Skvělé pro školy, trampolínové parky nebo rekreační sporty. AirTrack i s válcem je možné také vyrobit ve vašich barvách či s potiskem na míru.

Použitý materiál je v souladu s nařízením REACH (neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky).

Set AirTrack TakeOff Plus obsahuje: 8 m x 2 m P3 AirTrack, AirRoll TakeOff modrý, AirBox Set, AirBox Mounting Kit (upevňovací sada), AirRoll stabilizátor, tlakoměr, Hikoki pumpu, OV10 pumpu, transportní obaly.

Jak může vypadat využití TakeOff setu? Mrkněte na naše produktové video!

7 dalších produktů v této kategorii: