Kategorie

Informace

Nejprodávanější produkty

Categories

Ukončení řady růžových prvků

    Kategorie:  Novinky     Počet zobrazení: 20
Ukončení řady růžových prvků
Růžová řada tu s námi byla od začátku, nyní je čas se s ní rozloučit. Využijte možnosti objednat si růžové prvky ze skladových zásob!
Základy dětské motoriky s nafukovacími pomůckami
Vzdělávání v oblasti pohybu by mělo začít již od těch nejmenších žáčků. Proto firma AirTrack Factory vyvinula speciální set pro děti od batolat až po předškoláky. Děti se díky tomuto setu mohou naučit základní pohyby, lezení, plazení, skákání a mnoho dalšího.
Škola,‌ ‌aneb‌ ‌kolébka‌ ‌mladých‌ ‌sportovců‌
Na školní léta máme spoustu vzpomínek, některé jsou pozitivní, ale u části z nich do dnešního dne tu krásu marně hledáme, často jsou to vzpomínky právě na tělocvik. Těžké žíněnky, přeskakování bedny a mnoho dalšího. Proto jsme si v AirTrack Factory řekli, zda-li to nejde udělat jinak a zajímavěji pro děti, i učitele. Povíme si tedy o tom, jak lze s Airtrackem posunout tělocvik do 21. století!

Moderní nástupce dopadové jámy? AirBag!

    Počet zobrazení: 1146
Moderní nástupce dopadové jámy? AirBag!
Všichni zkušení gymnasté vám jistě potvrdí, že jde především o fázi učení skillů, kdy dopad do molitanové jámy je nejbezpečnější možnost, jak si nové prvky osvojit. Molitanové jámy jsou ale drahé, nepřenosné a špatně udržovatelné. Existuje nějaké alternativa? Pojďme se na to společně podívat!
AirTrack, jedinečný společník nejen v gymnastice
Gymnastika nebo parkour, pravděpodobně vás napadnou zrovna tyto sportovní odvětví ve spojitosti s airtrackem. Znáte i další sporty ve kterých má airtrack uplatnění? V dnešním článku si na tuto otázku odpovíme!